Головна » Двері и вікна » Розсувні міжкімнатні двері переваги і недоліки
Розсувні міжкімнатні двері

Розсувні міжкімнатні двері переваги і недоліки

Міжкімнатні двері купе, або розсувні міжкімнатні двері по своєму неординарному способу відкривання привертають до себе увагу сучасних господарів, як квартир так і приватних будинків. За способом відкриття розсувні міжкімнатні двері відкриваються і закриваються за допомогою зрушень основної частини (дверного полотна) по системі, уздовж встановлених в конструкції стелі і на поверхні підлоги рейках.


Міжкімнатні двері купе за способом відкривання схожі на двері зі старих японських фільмів, вірніше якщо розібратися це вони і є. Фахівці — декоратори оригінальних і сучасних інтер’єрів вважають, що найкраще для сучасного житла підійдуть двері механізм яких зрушує їх в конструкцію дверей, а не зрушує двері — перегородку на конструкцію дверей. За великим рахунком, ви зможете знайти і двері купе, і розсувні двері міжкімнатного типу у всіх будівельних магазинах міста, або знайти необхідні вам міжкімнатні розсувні двері в мережі інтернет.

Розсувні міжкімнатні двері — недоліки

  • Розсувні двері пропускають світло, звуки і запахи краще, ніж відкривні.  Поміж дверним полотном і коробкою є щілини.
  • Пересування дверного полотна уздовж стіни не дозволяє задіяти цей простір, в частності, для розміщення меблів або шафи.
  • Розсувні двері можуть рухатися нерівно. Це залежить від механізму, який покладається підбирати ретельно.
  • Висока ціна в порівнянні з вартістю орних дверей.

Розсувні міжкімнатні двері — переваги

  • Двері-купе збільшують корисну зону приміщення. Це особливо має важливе значення для малогабаритних квартир.
  • Їх дозволено встановити як у звичайній кімнаті, так і на балконі і кухні. Багато двері функціонують по системі «без порога». В даному випадку поріг буде відсутній.
  • Легкість в обігу для людей, безперервно перебувають в інвалідних кріслах, і для маленьких дітей. Приємний і сучасний зовнішній вигляд.

Хочеться також відзначити, що міжкімнатні двері купе, або розсувні двері дуже легко і швидко збираються, також їх дуже просто встановити на місці старих міжкімнатних дверей у вашій оселі. Двері міжкімнатні (двері-купе, розсувні двері) економлять простір, також відмінно справляються з ізоляцією тепла, високих шумів і запахів. Як встановити міжкімнатні двері читайте в наступній статті.