Головна » Електрика » Карнизи електричні для штор

Карнизи електричні для штор

Вибір сучасних карнизів різноманітний. Останнім часом великою популярністю користуються карнизи електричні. Іноді управління шторами вручну пов’язане з певними труднощами. Особливо, якщо це стосується величезних приміщень. Завдяки електричному приводу управління шторами і жалюзі можливо здійснювати з різних точок приміщення, а в разі потреби — робити це в запрограмованому варіанті в певні часи.Електріческіе карнизи дозволяють регулювати полотна штор, виконаних з тканин різної тяжкості і різного розміру. Для управління використовується або пульт дистанційного керування, або кнопка, розташована на стіні. Електрокарнізи представляють собою алюмінієвий профіль, всередині якого знаходиться сталевий трос. За допомогою троса встановлений електродвигун пересуває каретку, і штори приводяться в рух. Профіль електрокарнізов може бути прямим, а може мати вигнуту форму для арки або нестандартного отвору. Кращі дизайнери працюють над створенням моделей карнизів з електроприводом. Використовуються новітні технології та високоякісні матеріали. Живлення карнизів забезпечується трансформатором, що дозволяє підключати їх до стандартної розетки.

Карнизи електричні бувають декількох типів в залежності від виду штор.

Наприклад, розсувні системи застосовуються на вікнах різних розмірів. Їх довжина може досягати 30 метрів, при цьому вага штор може становити 200 — 250 кг. Підйомні системи представлені в різних формах і мають найрізноманітніші параметри. Вони універсальні для отворів різних конфігурацій, підходять для римських і рулонних штор. Більш того, вони здатні об’єднати кілька систем штор одним мотором. Підйомна система являє собою роторно-кільцеву конструкцію, кількість блоків якої регулюється залежно від висоти. Японські штори мають на увазі застосування комбінованої системи карниза з ручним керуванням і електрокарнізи. Такі системи складаються з декількох напрямних, прикріплених до панелей. Електричні карнизи мають незрівнянні переваги перед своїми механічними аналогами. Вони встановлюються не тільки в горизонтальну, але і в вертикальну і похилу площини, передбачається їх використання в системі «розумний дім».

x

Check Also

Економія електроенергії дому

Економія електроенергії вдома, дуже ефективна при використанні енергозберігаючих ламп. В середньому, вони споживають в п’ять разів менше електроенергії, ніж звичайні лампи ...

Підключення УЗО

УЗО — пристрій захисного відключення. Цей механізм — відмінний засіб захисту електричної проводки, яке здатне ...

Скільки кіловат електрики потрібно

Скільки кіловат електрики потрібно для будинку

Все енергоспоживання складається з пристроїв які споживають цю саму енергію, пристрої діляться на «постійні» і ...