Головна » Сад Город » Добрива » Чим підгодувати огірки для еффективного росту

Чим підгодувати огірки для еффективного росту

Для вирощування рясного врожаю огірків протягом усього періоду вегетації в грунті має бути достатня кількість поживних і мінеральних речовин. І перевагу варто віддати більш реальним добрив і регуляторів росту.


Так, стимулює зростання культури дріжджове добриво. Рослини поливають або обприскують. Підживлення огірків дріжджами виконується до трьох разів за сезон. Добриво готують з 500 г свіжих дріжджів, 2/3 склянки цукру і 3 л води (розчиняють дріжджі в теплій воді, додають цукор, розмішують і залишають в теплому місці на три доби). Готовий настій розводять з розрахунку 250 мл на 10 л води. А потім вносять по 0,5 л під корінь під кожну рослину. Дріжджова підгодівля сприяє нарощуванню кореневої системи, інтенсивному розвитку рослин, прискорює утворення, розвиток і зростання.

Добриво для огірків також готують з висохлої лушпиння цибулі. У ній міститься безліч необхідних огіркам компонентів. Крім живлення рослин настій служить профілактичним засобом від захворювань. Візьміть 20 г лушпиння, залийте 5 л теплої води, залиште для бродіння на 4-5 днів, процідіть. Під кожен кущ вносять 2 л розчину або обприскують ним листя. Для відвару жменю лушпиння заливають 1,5 л окропу і варять на повільному вогні 7 хвилин. Розчин остуджують, проціджують, розбавляють 3,5 л води. Під кущ виливають 0,5 л розчину або обприскують листя таким же кількістю рідини.

У продажу також є великий вибір добрив на основі гуматів і регулятор росту «Епін». Останній покращує ріст і розвиток рослини, підвищує стійкість до хвороб.