Головна » Сад Город » Шкідники » Як позбутися крота в городі

Як позбутися крота в городі

Непоганим народним засобом є бобові. Якщо в достатку обсадити ними грядки, кроти можуть піти. Ще один засіб боротьби з кротами — розкладання різко пахнучиз речей: дрантя, просоченої гасом (бензином, розчинником і т. П.), Нафталіну, тухлих риб’ячих голів, дуст. До речі, в городі, де живе кішка, кроти майже ніколи не селяться, так як не переносять запаху котячих фекалій. Але використовувати на засадженому плодово-овочевими культурами ділянці дуст, нафтопродукти небажано, так як це може призвести до отруєння і зараження гельмінтами.


Старий, випробуваний метод — затоплення кротячих нір водою. Лити потрібно обов’язково багато і довго (в цілому не менше 100 л).Найпростіший і безпечний спосіб боротьби з кротами — використання високотехнологічних електронних відлякувачів. До переваг даного пристрою відноситься те, що він універсальний (допомагає в боротьбі не тільки з кротами, але і з іншими гризунами), надзвичайно ефективно, проте не вбиває звірків і не шкодить їх здоров’ю, а лише змушує триматися подалі від ділянки.

Деякі способи боротьби з кротами засновані на подразненні їхні почуття нюху. Всім відомі природні засоби — це посадка часнику, бобів, нарцисів та чорнобривців. Ще одне гуманне засіб боротьби з кротами — біопрепарати, які представляють собою гранули або кульки, що виділяють неприємний для кротів запах. Такі кульки потрібно прикопати в землю по всій дачної території на певній відстані (у різних виробників цей інтервал різний).