Рідке скло

Старовинний канцелярський клей, схоже, вже забутий, але ця нова речовина на нього схожа, хоча краща за якістю. Вона, на відміну від того клею набагато довше зберігає свої властивості, не мутніє і не обсипається. Може використовуватися для гідроізоляції і як антисептик, а вже цвіль, грибок і комахи в ній точно не заведуться.

Але. Є один мінус. Все це може завестися під обробленою поверхнею. Так що волога та інші неприємності не повинні проникати під рідке скло, ні з якою іншою боку, а сама поверхня повинна бути добре просушена і вже оброблена будь-яким іншим антисептиком, який би знищив в ній все зайве.


Так само, рідке скло абсолютно не токсичне, коли воно вже просохлo. Головне, щоб ніде не присохло ніяких гострих країв, об які можна порізатися. Але, в процесі покриття, знадобиться справжнісінький костюм хімзахисту, як в кіно про якісь інопланетні гриби. Справа в тому, що дрібні краплі речовини будуть застигати в повітрі і там вести себе, як скляне кришиво. Звичайно, ця скляна крихта неприємна для шкіри, не кажучи вже про ніжних слизових оболонках дихальних шляхів. Так що, тут бажано не нехтувати засобами безпеки, інакше витрати на такий ремонт потім відгукнуться витратами на лікарів. Простіше вже заплатити за безпеку, за костюм, або довірити все фахівцям.

Для чого ж тоді рідке скло?

В першу чергу — від води. Для підвалів, басейнів і просто фундаменту, а іноді і стін будинку, що стоїть на вологому грунті.

Так само це хороший антисептик, адже ніяка гниль не заведеться всередині скла. Вона може завестися зовні, в пилу, яка покрила поверхню скла, але всередині — ніколи. Скло — прекрасний бар’єр від будь-якої зарази, головне, щоб вона не завелася з іншого боку покриття, куди може не бути вже доступу.

Так само, це захист від вогню. Скло не горить, воно плавиться, тріскається, розсипається.

Так само, це може бути просто красиво. Рідке скло може служити просто хорошим лаком, покриваючи, наприклад, дерево. Вийде гарна, глянцева поверхня, з якої легко змахнути пил або змити будь-які забруднення.

x

Check Also

утеплення пластмігран

Утеплювачі для стін зовні: пластмігран, піноскло і рідка кераміка

Додаткова теплоізоляція стін будинку стає необхідністю через постійне зростання вартості енергії. Нові матеріали (утеплювачі для ...

витяжка для кухні

Як вибрати витяжку для кухні

Простій вентиляції, вбудованій в наших житлових квартирах, навіть самої новітньої або щойно відремонтованій неможливо впоратися ...