Головна » Матеріали для ремонту » Що краще вибрати для даху, бетонної черепиці або керамічну плитку

Що краще вибрати для даху, бетонної черепиці або керамічну плитку

Як бетонна черепиця, так і керамічна плитка дуже міцні. Вони також відрізняються порівнянної «тривалістю життя» — до 100 років. Крім того, їх інші функції аналогічні, наприклад, що абсорбується або морозостійкість.


Оскільки бетон є матеріалом, котрі виявляють себе найкращим чином протягом тривалого часу, він використовується в багатьох будинках і інтенсивно експлуатованих спорудах, таких як мости, аеропорти або автомагістралі.
Тому ви можете розраховувати на те, що бетонна плитка відмінно витримає випробування часом. Її велика перевага — відмінна стійкість до зміни погодних умов. Виробники бетонної черепиці забезпечують довгострокові гарантії на свій товар. Протягом багатьох десятиліть бетонна плитка не втрачає своєї міцності.
Протягом багатьох років приголомшлива міцність бетонних виробів була головною відмінністю між бетонними і керамічними плитами. Сьогодні, з огляду на те, що технічний прогрес надає все нові модифікації матеріалу, цей аспект практично зрівнявся, і бетонна черепиця за красою не поступається керамічної, в той час як міцність кераміки виросла в рази.

Відмінності найкраще аналізуються на конкретних моделях. Плитка Rubin 13V від BRAAS — це глазурована керамічна плитка, що відрізняється відмінним блиском. У свою чергу, бетонна плитка Teviva і Romańska складається з трьох шарів матеріалу, вони гладкі і стійкі до бруду. І завдяки глянцевому поверхні їх важко відрізнити від керамічної плитки.

Зовнішній вигляд і довговічність — це, безумовно, найважливіші критерії, але при виборі матеріалу для покрівлі потрібно враховувати також і ціну. Бетонна плитка зазвичай коштує дешевше, хоча все залежить від конкретних продуктів. При виборі між бетонними і керамічними виробами найкраще знайти «золоту середину» між ціною, красивим зовнішнім виглядом і довговічністю. І тоді дах будинку буде довгі роки радувати вас, ваших дітей і навіть онуків.

x

Check Also

Рідке скло

Старовинний канцелярський клей, схоже, вже забутий, але ця нова речовина на нього схожа, хоча краща ...

Як правильно підібрати герметики, різновиди та відмінності

У багатьох під час ремонту приміщень настає такий етап, коли утворилися стики треба герметизувати, щоб ...

Використання термодерева в будинку та його переваги

Технологія паростабілізаціі — сучасна технологія, яка використовує природну термохімічну реакцію і перенасичену водяну пару при ...

Гумова фарба

Капітальний та косметичний ремонт будь-яких будівель і споруд вимагає багато фізичних зусиль і фінансових витрат, ...

Гнучкий камінь в інтер’єрі приміщень

Призначення декоративного оформлення стін полягає в тому, щоб додати інтер’єру максимально презентабельний вигляд. Особливо хорошого ...

утеплення пластмігран

Утеплювачі для стін зовні: пластмігран, піноскло і рідка кераміка

Додаткова теплоізоляція стін будинку стає необхідністю через постійне зростання вартості енергії. Нові матеріали (утеплювачі для ...