Головна » Матеріали для ремонту » Як правильно підібрати герметики, різновиди та відмінності

Як правильно підібрати герметики, різновиди та відмінності

У багатьох під час ремонту приміщень настає такий етап, коли утворилися стики треба герметизувати, щоб надати їм естетичний вигляд і зробити поверхню непроникною. Перш ніж почати використання, потрібно розібратися в їх різновидах і підібрати під певні роботи необхідні герметики — чи будуть роботи внутрішні або зовнішні, дізнатися стан і склад поверхонь. Більш популярні на ринку вважаються акрилові і силіконові герметики.

Силіконові — в складі яких каучук, вони стійкі до підвищеної вологості, змін температури, не тріскаються, залишаються еластичними, не відшаровуються. Добре підходять для сирих і вологих приміщень, наприклад, ванн.


Акрилові — на водній основі, тому безпечні для здоров’я, стають твердими і міцними, їх можна фарбувати. Застосовуються на бетонних, цегляних, дерев’яних поверхнях, чутливі до вологи і перепадів температури.
Це одні з популярних видів герметиків, але є ще такі, як акрило-латексні, які використовують для робіт по сухій штукатурці, склу, ДСП, дереву, поліуретанові застосовуються на залізобетонних, алюмінієвих, кам’яних, керамічних поверхнях, і, звичайно, давно відомий бітумний герметик, великий мінус якого неможливість використовувати при негативних температурах.
Ще герметики відрізняються за складом. Однокомпонентні — їх відразу можна починати використовувати, двокомпонентні, в їх склад входить полемізує компонент і основа, і багатокомпонентні зі всякими добавками і їх треба змішувати. Так само відрізняються по консистенції — розчини, пасти, замазки.

Хотілося б ще згадати, що для роботи з герметиком використовують спеціальний пістолет, навчитися користуватися яким, не складе труднощів. Самий звичайний структурний пістолет і полукорпусний, вони призначені для домашнього застосування, бувають ще металеві, акумуляторний для більш професійних робіт.
Під час ремонту часто задаються питанням, а як же видалити старий герметик? У більшості випадків його видаляють різними механічними діями, зіскрібають, або обрізають, до справи треба підійти відповідально, щоб не перестаратися і випадково залишити поза увагою поверхню.

x

Check Also

утеплення пластмігран

Утеплювачі для стін зовні: пластмігран, піноскло і рідка кераміка

Додаткова теплоізоляція стін будинку стає необхідністю через постійне зростання вартості енергії. Нові матеріали (утеплювачі для ...

витяжка для кухні

Як вибрати витяжку для кухні

Простій вентиляції, вбудованій в наших житлових квартирах, навіть самої новітньої або щойно відремонтованій неможливо впоратися ...