Головна » Новинки будівельних технологій » Бездротова електродриль для робіт в воді

Бездротова електродриль для робіт в воді

Бездротова електродриль Nemo, створена спеціально для робіт в воді на глибині до 50 м

Вперше електрична дриль може бути не тільки безпечно занурена під воду, а й виконувати на глибині до 50 метрів свої функції. Цей інноваційний інструмент створила американська компанія «Nemo powertools».


Коли представники ізраїльської армії звернулися до інженера Немо Ротему з проханням розробити для них заглибні будівельні інструменти, на той момент він поняття не мав, що таке дайвінг. І щоб, відчути на собі проблеми глибоководного пірнання, став сертифікованим дайвером.

У підсумку, досить швидко йому вдалося усвідомити, що все електроінструменти, які до цього моменту використовувалися в воді, в основному приводилися в дію за допомогою гідравліки або пневматики. Немо же винайшов електричну ручну дрель, що працює на батареях.

Цей потужний інструмент під назвою Nemo V2 Divers Edition має повністю алюмінієвий, литий під тиском, корпус, оснащений двома літій-іонними батареями на 18 вольт ємністю 3 А · год, самозажімние 13-міліметровим патроном, двома світлодіодними ліхтарями, і невеликим насосом, що створює підвищену робочий тиск. Завдяки цьому він має здатність працювати навіть в солоній воді на глибині до 50 метрів.

Перед тим, як зануритися у воду, в дрилі за допомогою насоса для опресовування потрібно створити тиск (на манер накачування шин в велосипеді). Показники необхідного вам робочого тиску залежать від того, на якій глибині доведеться працювати. Після закінчення роботи для зберігання інструменту тиск повітря в ньому потрібно знизити.

У Nemo V2 Divers Edition в наявності є 16 налаштувань крутного моменту до 39 Н · м, з максимальною швидкістю обертання без навантаження (2 швидкості) від 0-400 до 0-1500. Це дозволяє, наприклад, просвердлювати 10 мм отвори в стали і 25 мм — в деревині (швидкість свердління в бетоні — 1,6 мм / с). Його вага — це майже 3 кг, що, звичайно, важче, ніж у звичайних дрилів, однак, під водою ви це не відчуєте.

Компанія «Nemo powertools» запустила розширену лінійку ручних і повністю водонепроникних електроінструментів, які можуть працювати в прісній, солоній, і навіть дуже забрудненій воді. Ці пристрої призначені для роботи аквалангістів на глибині, а також для обслуговування басейнів і спа-салонів. Дайвери можуть використовувати їх для проведення ремонтних робіт мостових споруд та підводних комунікацій. Такі інструменти також корисні рятувальникам, Судноремонтники, пожежникам, а також військовим інженерам.

x

Check Also

Сонячні батареї зможуть генерувати електроенергію від снігу

Сонячні батареї активно використовуються у віддалених куточках планети для вироблення електроенергії, і для їх ефективної ...

Сонячні панелі з PET-плівки

Сонячні панелі з PET-плівки створили в Австралії. Їх виготовляють шляхом друку електронного чорнила на прозорий ...

Каска віртуальної реальності для будівельників

На допомогу архітекторам, будівельникам і інженерам розроблена дивовижна будівельна каска, оснащена функціею віртуальної реальності. Якщо ...

Біоцегла — технологія виготовлення

До 30% твердих біологічних відходів заповнюють звалища, а будівельна індустрія щороку викопує 3 млрд кубометрів ...