Головна » Новинки будівельних технологій » Каска віртуальної реальності для будівельників

Каска віртуальної реальності для будівельників

На допомогу архітекторам, будівельникам і інженерам розроблена дивовижна будівельна каска, оснащена функціею віртуальної реальності.

Якщо ви коли-небудь бували на будмайданчику до того моменту, як на ній ще не розпочато будівництво, ви уявляєте, наскільки складно часом архітекторам, інженерам, будівельникам уявити, як в даному місці буде виглядати і розташовуватися будівельний об’єкт. Однак, тепер всім цим фахівцям не потрібно нічого уявляти, досить надіти розумну будівельну каску, оснащену віртуальною реальністю.


Американська компанія Trimble, що займається розробкою систем визначення місця розташування за сигналами систем навігації, представила свій новий проект — будівельну каску, оснащену окулярами віртуальної реальності HoloLens. Ця каска вміє створювати 3D-зображення будівельного об’єкта, показуючи окремі шари структури.

Trimble називає свій продукт системою змішаної реальності, за допомогою нього користувач може модулювати різні шари інформації для різних субпідрядників, які беруть участь в будівництві, наприклад, тільки будівельників або тільки електріков.Картінка віртуальної реальності прив’язана до координат GPS і дає користувачеві абсолютно реалістичну масштабну картинку, просто менших розмірів.