Головна » Новинки будівельних технологій » Природне освітлення приміщень — світлові тунелі

Природне освітлення приміщень — світлові тунелі

Світлові тунелі забезпечують освітлення природним світлом тих приміщень, в яких неможливо встановити звичайні вікна. Такий новий тип освітлення відмінно підходить для коридорів, сходових майданчиків, прихожих, гардеробних, ванних і туалетних кімнат, комор, підвалів, складських і виробничих приміщень.


Тунелі денного світла забезпечують м’яке природне освітлення, що благотворно позначається на загальному настрої і продуктивності людей. Адже брак сонячного світла негативно позначається не тільки на здоров’я, але і на психоемоційному стані будь-якої людини. Таким чином сонячне світло через прозорий купол потрапляє в світловод (рефлекторну трубу), який закінчується стельових плафоном (розсіювачем), що забезпечує освітлення приміщення.

Навіть в похмуру погоду такий тунель передасть світловий потік не менше 450 люмен, що можна порівняти зі стандартною електричною лампою розжарювання потужністю 40-60 Вт. А в яскравий сонячний день буде забезпечуватися світловий потік до 3000 люмен, що перевершує стандартну лампочку потужністю 200 Вт.

Головна перевага світлових тунелів — це безкоштовне і екологічно чисте висвітлення необхідних приміщень. Природно, що освітленість таких кімнат синхронізована з природним добовим циклом. Світлові тунелі легко і швидко монтуються, прості в обслуговуванні і багато років забезпечують гарантоване висвітлення темних місць.

x

Check Also

Бездротова електродриль для робіт в воді

Бездротова електродриль Nemo, створена спеціально для робіт в воді на глибині до 50 м Вперше ...

Сонячні панелі з PET-плівки

Сонячні панелі з PET-плівки створили в Австралії. Їх виготовляють шляхом друку електронного чорнила на прозорий ...

Каска віртуальної реальності для будівельників

На допомогу архітекторам, будівельникам і інженерам розроблена дивовижна будівельна каска, оснащена функціею віртуальної реальності. Якщо ...

Біоцегла — технологія виготовлення

До 30% твердих біологічних відходів заповнюють звалища, а будівельна індустрія щороку викопує 3 млрд кубометрів ...