Головна » Новинки будівельних технологій » Роликові наколінники в яких зручно працювати на колінах

Роликові наколінники в яких зручно працювати на колінах

Під час домашнього ремонту або робіт на дачній ділянці нерідко доводиться вставати на коліна. Укладання підлогового або дорожнього покриття, монтаж плінтусів і бордюрів, навіть просте прибирання в будинку змушують нас буквально повзати рачки.


Знаходження в такій позі протягом тривалого часу навантажує суглоби, людина швидко втомлюється, та й, врешті-решт, це просто незручно. А щоб переміститися, часто доводиться вставати на ноги і потім знову опускатися на коліна, на що витрачається зайвий час і сили.
Пристосування Knee Blades дозволить зробити роботу в незручній позі більш комфортною і значно полегшить і прискорить її хід.

Новинка являє собою пару наколінників з міцного пластику, забезпечених трьома маневреними роликами і регульованим ременем з липучкою для надійної фіксації на ногах. Максимальне навантаження на кожну з платформ становить до 36 кг.

Наколінники оснащені спеціальними гелевими накладками, які приймають форму коліна і, рівномірно розподіляючи вагу, зменшують тиск на нього. А триколісна основа дозволяє під час роботи не тільки швидко пересуватися, але і легко повертатися на 360⁰.

Завдяки Knee Blades, стоячи на колінах, ви знаходите велику мобільність, що не травмуєте суглоби і, до речі, не протираєте одяг. До того ж під час перерв в роботі немає необхідності кожного разу знімати наколінники, оскільки вони добре триматися на ногах за рахунок міцного кріплення.

x

Check Also

Бездротова електродриль для робіт в воді

Бездротова електродриль Nemo, створена спеціально для робіт в воді на глибині до 50 м Вперше ...

Сонячні панелі з PET-плівки

Сонячні панелі з PET-плівки створили в Австралії. Їх виготовляють шляхом друку електронного чорнила на прозорий ...

Каска віртуальної реальності для будівельників

На допомогу архітекторам, будівельникам і інженерам розроблена дивовижна будівельна каска, оснащена функціею віртуальної реальності. Якщо ...

Біоцегла — технологія виготовлення

До 30% твердих біологічних відходів заповнюють звалища, а будівельна індустрія щороку викопує 3 млрд кубометрів ...