Головна » Новинки будівельних технологій » Сучасна технологія виробництва бетонних виробів — «Митий бетон»

Сучасна технологія виробництва бетонних виробів — «Митий бетон»

«Митий бетон» — це сучасна технологія виробництва бетонних виробів, при якій на заключному етапі виробництва вимивається зовнішній шар і оголюється внутрішній наповнювач.

Митий бетон володіє особливою естетикою. В якості наповнювача вироби можна використовувати різноманітний камінь: мармур, гальку, граніт, що робить кінцевий виріб унікально привабливим для декоративних цілей. Така нова технологія широко застосовується в багатьох країнах світу для виробництва різноманітних бетонних виробів.
Головна особливість «митого бетону» — це використання при його виробництві сповільнювач визрівання (деактиватора) бетону. простіше кажучи, весь процес традиційний як для звичайного бетону, але на одну або кілька поверхонь вироби наносять шар деактиватора, який потім змивають водою з промислового насоса.

Вироби які можна виготовити з «митого бетону»:

Фасадні панелі і облицювальна плитка — для ексклюзивного оформлення різноманітних будівель. Такий фасад з натурального каменю стане міцною і надійною «родзинкою» в зовнішньому вигляді вашого будинку або офісу. При цьому вартість фасаду з «митого бетону» цілком можна порівняти з витратами на лицьову цеглу.

Будівельні блоки — відмінна риса таких виробів: одна сторона конструктивного елементу є «митої поверхнею» з натурального каменю. Недорогий процес виробництва різноманітних будівельних блоків і полублоків.

Навісні ступені і монолітні сходи — надійні і красиві вироби з натурального каменю. Простий і швидкий процес виробництва, який не потребує особливо великих витрат.
Тротуарна плитка — напевно найпоширеніший і різноманітний виріб за технологією «митий бетон». Такі доріжки довговічні, практично не стирається, витримують і навантаження від транспорту.

Монолітні тротуари — красиві і довговічні вироби з цільної поверхнею з натурального каменю. Швидке і дешеве виробництво і укладання, в порівнянні з традиційною плиткою.

Індивідуальні різноманітні декоративні вироби — величезний простір для дизайнерських рішень: великі вазони для рослин, парканні елементи для огорож, деталі для ландшафтного дизайну і газонні скульптури і багато іншого на що тільки вистачить фантазії.

x

Check Also

Бездротова електродриль для робіт в воді

Бездротова електродриль Nemo, створена спеціально для робіт в воді на глибині до 50 м Вперше ...

Сонячні панелі з PET-плівки

Сонячні панелі з PET-плівки створили в Австралії. Їх виготовляють шляхом друку електронного чорнила на прозорий ...

Каска віртуальної реальності для будівельників

На допомогу архітекторам, будівельникам і інженерам розроблена дивовижна будівельна каска, оснащена функціею віртуальної реальності. Якщо ...

Біоцегла — технологія виготовлення

До 30% твердих біологічних відходів заповнюють звалища, а будівельна індустрія щороку викопує 3 млрд кубометрів ...