Головна » Новинки будівельних технологій » Захисні рукавички вбережуть руки від травм

Захисні рукавички вбережуть руки від травм

Всі ми, проводячи будь-які будівельні, ремонтні, слюсарні чи інші інженерні роботи, розуміємо, наскільки важливо при цьому дотримуватися правил безпеки. Захисні каски, рукавички, окуляри і взуття є тими предметами, які можуть вберегти від травм. Але проблема в тому, що часто ці засоби захисту або доставляють незручності, або позбавляють нас чутливості рук, гарного огляду або необхідної рухливості.


Зокрема, рукавички, з одного боку, повинні забезпечувати достатній захист, і при цьому залишати необхідну чутливість пальців, адже занадто жорсткі, вони не дозволять зручно тримати інструменти, і відчувати їх операції, а тонкі і комфортне — не вбережуть від травм.
Чилійська компанія Resafe зуміла знайти баланс між безпекою та зручністю, створивши лінійку захисних рукавичок під назвою MARK VIII, здатних надати своєму власникові небачену безпеку, і при цьому залишивши пальцям високу чутливість. У цю лінійку увійшли чотири моделі: АВ5, АВ5CF, NI5 і SR5, кожна з яких має свої особливі якості і відмінності.

  • Моделі NI5 і АВ5CF — це бавовняні рукавички (короткі і довгі), призначені для персоналу, що працює на складах, фабриках і заводах, для вантажників, працівників, які обслуговують різне обладнання та звичайно, для будівельників.
  • Тоді, як рукавички АВ5 і SR5 ідеально підходять для фрезерувальників, зварювальників, мулярів та будівельників.

Так само, як традиційні черевики зі сталевими носками, вони захищають верхні частини рук за допомогою дуже міцного термопластичного матеріалу. При цьому, нижня частина пальців, їх подушечки, а також долоні залишаються чутливими, зберігаючи дрібну моторику.
Ці рукавички надійно захищають руки від порізів, проколів, защемлення, опіків, попадання молотка чи інших інструментів, які можуть лише максимум пошкодити верхній шар тканини, але не завдадуть травму. Вони витримують навіть силу пилки і сокири, залишаючись цілими і оберігаючи руки.

x

Check Also

Бездротова електродриль для робіт в воді

Бездротова електродриль Nemo, створена спеціально для робіт в воді на глибині до 50 м Вперше ...

Сонячні панелі з PET-плівки

Сонячні панелі з PET-плівки створили в Австралії. Їх виготовляють шляхом друку електронного чорнила на прозорий ...

Каска віртуальної реальності для будівельників

На допомогу архітекторам, будівельникам і інженерам розроблена дивовижна будівельна каска, оснащена функціею віртуальної реальності. Якщо ...

Біоцегла — технологія виготовлення

До 30% твердих біологічних відходів заповнюють звалища, а будівельна індустрія щороку викопує 3 млрд кубометрів ...