Головна » Опалення » Різновиди альтернативних систем опалення

Різновиди альтернативних систем опалення

Закупівля пального для обігріву житла і оплата комунальних послуг за опалення є основною статтею витрат сімейного бюджету. Тому кожен розсудливий господар замислюється про зниження витрат і, відповідно про альтернативні варіанти опалення.

Здійснити повноцінну заміну системи опалення, альтернативним методам, цілком здійсненно. При цьому слід приготуватися до вагомих матеріальних вкладень на початковому етапі.


В даний час замінити опалення здійснюється за допомогою таких системами:

1. Тепловими насосами — діяльність полягає в передачі тепла від джерела, яким може виступити грунт або скельна порода, в домоволодіння. Основним мінусом даного опалення є необхідність постійного підживлення електроенергією. Зате пожежобезпечність зросте в рази. Крім того, немає необхідності в трубах димоходу.

2. Інфрачервоні випромінювачі — їх дія побудовано на основі віддачі тепла у вигляді іч випромінювання предметам, які згодом передають його повітрю. Такі випромінювачі ще називають екообігрівачами. Вони можуть повністю обігріти кімнати домоволодіння. Такі джерела опалення не вимагають надмірно високих витрат для їх покупки, а також виділяються простотою установки. Використання такого опалення дозволяє завжди підтримувати оптимальну вологість у приміщенні.

3.Водневі котли — один з новітніх методів альтернативного опалення. Система функціонує від реакції водню з киснем. Така взаємодія забезпечує близько 40 градусів тепла. Даний варіант опалення вимагає особливої ​​уваги і дотримання всіх правил безпечної експлуатації. Ось тільки головною «ложкою дьогтю» такого опалення є завищений цінник на обладнання.

4. Вітрогенератори — у продажу можна без зусиль знайти готове пристосування для облаштування системи, за прийнятною вартістю. Пристосування підходить для регіонів з безперервною вітряною погодою. Найчастіше використовується в промислових масштабах, так як має значні розміри. Втім, в Європі не рідко його застосовують і в побуті. До речі, більшого поширення набуває так званий «зелений тариф», коли споживач, який встановив дане джерело, віддає надлишки енергії в мережу, і отримує за це доплату. Ось тільки на таку конструкцію бажано отримати дозвіл, хоча б сусідів.

5. Сонячне опалення — цей спосіб вважається одним з найбільш простих. Для цілодобового обігріву, найкраще комбінувати його з електрообігрівачами. Основним мінусом такого опалення є його малоефективність в похмурі дні, а також неможливість цілодобової експлуатації.

Котли, що працюють на біопаливі — це один з найбільш ефективних і найдоступніших варіантів обігріву будинку. Спеціальні котли працюють на відходах виробництва, таких як тирса, тріски, або лушпиння різних сільгосп рослин, а також інших продуктах, з яких виробляють спресовані гранули маленького розміру. Подібне паливо не тільки горить триваліше, але і дозволяє отримати більше тепла. Недоліком котлів вважається їх висока вартість, і брикетів для опалення.

Завдяки перерахованим вище альтернативних способів опалення відмовитися від звичайних джерел цілком здійсненно. При цьому слід пильно підібрати альтернативу, в залежності від площі самого будинку, відмінних рис прибудинкової території і місцевості.

x

Check Also

Застосування сонячних батарей для опалення будинку

Сонячні батареї для опалення будинку — реальний і ефективно працюючий варіант. Це прекрасна можливість не ...

Полікристалічні і монокристалічні сонячні панелі — яка між ними різниця

Прагнучи заощадити сімейний бюджет, багато людей звертаються до альтернативних джерел енергії. Одним з таких джерел ...

мікатермічний обігрівач

Що таке мікатермічний обігрівач, і як він працює?

Такий тип обігрівача цілком відповідає нашим запитам. При компактних розмірах він досить ефективний в роботі, ...

який газовий котел вибрати

Як вибрати газовий котел

У холодний період року єдиним варіантом обігріву будівлі може стати якісний газовий котел, який буде ...