Головна » Підлога » Підлога наливна швидковисихаюча
Підлога наливна

Підлога наливна швидковисихаюча

Підлога наливна швидковисихаюча — інша назва рідкий лінолеум. У житлових приміщеннях зазвичай застосовується підлога наливна на основі поліуретану. Зовні це підлогове покриття нагадує звичайний лінолеум, однак якщо до нього доторкнутися, то можна побачити в ньому риси керамічної плитки. Укладання наливної підлоги — це процес досить простий. Укладання такого покриття можна виробляти на різні типи поверхні. Це може бути і бетон, і плитка.Покриття з наливної підлоги буде відповідати всім необхідним вимогам.

Переваги наливної швидковисихаючого статі

Мабуть, найприємнішим якістю цього покриття є його бесшовность. Завдяки цьому покриття виглядає ще більш привабливо. Крім цього, рідкий лінолеум можна легко використовувати в приміщенні будь-якої конфігурації і розміру. Інша перевага наливної підлоги — це велика різноманітність колірних рішень. Технологія укладання наливної підлоги дозволяє формувати будь-які складні зображення і малюнки. У розчин можна заздалегідь додати певні барвники, що зробить поверхню вашого підлоги унікальною і неповторною. Блискуче або матове, гладке або шорсткувате — все це клієнт зможе вибрати на свій смак.
Ще одні важливі якості рідкого лінолеуму — це висока міцність покриття, а також зносостійкість. Якщо середня товщина зовнішнього шару звичайного лінолеуму складає 0,3 міліметра, то у рідкого лінолеуму цей показник в п’ять разів вище. Зрозуміло, це відбивається і на терміні експлуатації покриття.
Рідкий лінолеум здатний прослужити понад 50 років, тоді як класичний лінолеум зношується вже через 10-15 років. Завдяки своїй міцності, рідкий лінолеум здатний витримувати значні експлуатаційні навантаження.
Ще одна перевага, що випливає з попереднього, полягає в тому, що рідкий лінолеум стійкий до ударів і механічних пошкоджень. Тому можна не турбуватися, якщо ви раптом упустите на це покриття який-небудь гострий предмет. Проколів, подряпин або вм’ятин на ньому не з’явиться. Також не страшні для цього покриття ніякі аварії, пов’язані з водопровідною мережею: матеріал має високу водонепроникність.
Крім усього цього, рідкий лінолеум не горить, і він абсолютно безпечний для людини. Догляд за такою підлогою — не викликає ніяких проблем і труднощів. Також така підлога дуже легко піддається ремонту, а будь-який пошкоджену ділянку можна з легкістю демонтувати.

x

Check Also

Як видалити подряпини на ламінаті

Ламінат перекладається з англійської як «шаруватий», що повністю визначає його внутрішню будову. За своєю суттю, ...

Ремонт паркету своїми руками

Кожен з нас, хто вибирає для покриття підлоги дерев’яний паркет, рано чи пізно замислюється про ...

Як замінити дошку на підлозі

Дошки підлоги зношуються нерівномірно. Коли пошкоджена одна дошка, немає необхідності міняти весь настил. Її потрібно ...

Види ковроліну

Використання ковроліну при ремонті будинку або квартири надає власникам неймовірно широкі можливості. Видів цього покриття ...

лак для паркету

Вибираємо паркетні лаки

Такий матеріал, як паркетний лак, сьогодні користується небувалою затребуваністю в процесі проведення ремонтних робіт. Без ...

Укладання лінолеуму і ремонт

Поверхня, на яку плануєте укладати лінолеум, повинна бути рівною і гладкою, оскільки всі западини і ...