Головна » Підлога » Види ковроліну

Види ковроліну

Використання ковроліну при ремонті будинку або квартири надає власникам неймовірно широкі можливості. Видів цього покриття дуже багато, тому при бажанні нескладно зробити житловий простір теплим і затишним. Є кілька основних видів ковроліну. Власнику житла не завадить знати хоча б деякі принципово важливі їх особливості. Тоді і результат ремонту буде кращий.


Тафтінговий ковролін

Так називають підлогове покриття, яке має тканину основу, спеціальнно прошиту нитками ворсу. Нитки закріплені за допомогою спеціального клею. При виготовленні ковроліну тафтингового типу можуть використовуватися матеріали як натурального походження, так і синтетичного. Існує два види такого ковроліну.

Перший з них називається петльовим. Його особливість полягає у великій міцності. Міцності домагаються за рахунок того, що петлі в процесі виробництва залишають цілими.

Другий варіант тафтингового ковроліну — ворсовий. При його виготовленні петлі матеріалу «стрижуть». Тому вони виходять дещо коротшими, ніж у попередньому випадку. В даному випадку використовуються такі матеріали, як войлок, велюр або плюш.

Тканий ковролін

Голкопробивний ковролін

Виготовлення голкопробивного ковроліну засноване на механізованому методі. Спочатку основа покриття викладається нитками, а потім відбувається «пробивання» останніх спеціальними голками. Крім того, цей ковролін має додаткову основу, яка зазвичай виготовляється з гуми і прикріплюється клейовим методом.

Структура голкопробивного ковроліну є безворсовою, тому помітних петель на ньому побачити не можна. Особливість цього виду покриття в тому, що на нього можуть бути нанесені найрізноманітніші малюнки. Також істотний плюсом даного підлогового матеріалу є те, що він відносно дешево коштує. При цьому його міцність знаходиться на досить високому рівні. Спеціальний догляд йому не потрібен.

x

Check Also

покрити лаком дерев'яну підлогу

Як покрити лаком дерев’яну підлогу?

Дошки дерев’яної підлоги можна покрити фарбою, але краще використовувати для цієї мети лак. Він допоможе ...

паркетна дошка

Технологія укладання паркетної дошки в будинку

Паркетна дошка як і будь-яке підлогове покриття — важливий елемент оздоблення всієї квартири. Воно не ...

Підлога наливна

Підлога наливна швидковисихаюча

Підлога наливна швидковисихаюча — інша назва рідкий лінолеум. У житлових приміщеннях зазвичай застосовується підлога наливна ...