Головна » Поради » Прання білизни в пральній машині

Прання білизни в пральній машині

Прання білизни в пральній машині для будь-якої домогосподарки стало буденним і простою справою. Пройшли часи, коли існувало два види прального порошку для ручного і машинного прання, і один вид відбілювача на основі хлору. Тепер на радість всім господарочкам полиці супермаркетів мають розмаїття порошків, рідин і гелів для прання, виведення плям. Необхідно лише уважно підбирати засоби для прання білизни до різних за якістю і кольором речей і дотримуватися наступних рекомендацій. Не можна прати білі і кольорові футболки, топи, спідниці та брюки разом. Віддавайте перевагу відбілювачам, що не містить хлор. Ця речовина несприятлива для тканин і руйнує їх волокна. Перш ніж використовувати для прання той чи інший засіб, прочитайте інструкцію.
Всі миючі засоби дуже «вибагливі»: одні не терплять гарячої або холодної води, інші втрачають свої властивості в поєднанні з деякими порошками або рідинами.
На одязі плями? Спочатку видаліть його за допомогою народних засобів або спеціальних засобів для виведення плям, а потім вже періть річ. Штани, джинси, блузи періть, вивернувши навиворіт і зачепив на всі ґудзики, щоб вони зберігали форму і не розтягувалися. Підготуйте речі. Перш ніж класти одяг в машинку або прати вручну — розсортуйте білизна в залежності від кольору і температури прання. Перевірте, линяє чи тканину. Переконайтеся, що всі кишені порожні. Постарайтеся видалити всі плями. Зашийте будь порвані місця, під час прання вони можуть розірватися ще більше. Врахуйте особливості матеріалів. Правильно доглядайте за одягом різної фактури і після кожного прання вона буде як новенька.

Прання вовняних речей

Вироби з вовни надовго збережуть свою форму, якщо їх правильно сушити. Акуратно розкладіть їх на рушник , а коли трохи підсохнуть, повісьте на м’які плічка. Важливо, щоб вони сушилися в добре провітрюваному приміщенні.

Прання бавовни

Уникайте відбілювачів з вмістом хлору, від них волокна стають тоншими і тканину швидше зношується. Для прасування бавовни підходить максимальна температура праски.

Прання шовку

Довго не замочуйте та періть в теплій воді. Якщо річ не годиться для хімічної чистки (на це вказує бірка). краще не експериментуйте, деякі волокна розчиняються під впливом хімічної реакції. Сушіть на площині, захистивши від попадання прямих сонячних променів.

Прання поліестеру

Підходить прання у пральній машині, так і хімічне чищення. Відразу ж після прання виймайте річ їх машини, щоб уникнути складок. Одяг з поліестеру швидко сохне. Якщо потрібна праска, то тільки низької температури.

Прання кашеміру

Періть вручну в холодній воді з додаванням рідини, призначеної для делікатних виробів. Розкладіть на поверхні для висихання і ніколи не вішайте.

Прання трикотажу

Ніколи не віджимають такі вироби вони можуть сильно розтягнутися і втратити свою початкову форму. Сушіть спочатку звернувши в махровий рушник, а потім розклавши на горизонтальній поверхні.

Встановллення программи прання

Як показує досвід, споживачі користуються в основному трьома-чотирма видами програм пральної машини, розроблених для прання бавовни, синтетики і шерсті, часом шовку. Для кожного виду тканини є можливість обрати повний цикл, що включає прання, полоскання і віджимання, або його окремі елементи. Крім того виробники пропонують ряд функцій, які допоможуть максимально використовувати техніку. Замочування забезпечить двогодинне перебування білизни у воді з розчином миючого засобу при температурі 30 ° С. Це грунтовно заощадить ваш час і допоможе відіпрати грунтовно забруднена білизна. Функція попереднього прання відрізняється від замочування більш коротким часом виконання операції, компенсує обертанням барабана в щадному режимі при невисокій температурі води. Програма щоденного прання створена для надання свіжості повсякденному і не дуже забрудненому одязі. Операція проходить при температурі 30 ° С і триває не більше години. Функція швидкого прання дозволяє повноцінно відіпрати білизну при обраної вами температурі. Програма інтенсивного прання покликана справлятися з сильним забрудненням: тривалий процес з прискореним обертанням барабана як правило проходить при високій температурі. У більшості випадків при такому вигляді прання передбачений і додатковий цикл полоскання. Біопрання здійснюється при температурі до 40 ° С з використанням біопорошку. В цьому режимі непогано видаляються плями від харчових продуктів, що доставляють так неабияк клопоту при звичайному пранні. Ручне прання вовни позбавить від необхідності прати вручну важкі светри, тонкі пуловери, а також рукавички, шарфи і шапки з натуральної пряжі. В процесі прання барабан працює в щадному режимі, тобто не крутиться, а трішки погойдується, забезпечуючи м’який механічний вплив. Речі пепруться при температурі не вище 35 ° С, при цьому не деформуються і після закінчення процедури не потребують ручного віджиму.

x

Check Also

колодязь

Як очистити колодязь? Способи очищення криниці

Колодязь — найпростіший варіант забезпечення заміського будинку водою. Головний його мінус — з протягом часу ...

Як позбутися мурах у будинку або квартирі

Чорні мурахи в будинку важко вивести з кількох причин. Якщо неправильно провести заходи дезінсекції, вони ...

як спаяти мідні труби

Пайка мідних труб

В ремонті та будівництві для з’єднання мідних труб використовують процес пайки. Мідні труби добре піддаються ...

натяжна стеля

Як самостійно відремонтувати натяжну стелю

Останнім часом натяжні стелі стали досить популярними і дуже багатьма використовуються тепер. Пояснити це можна ...

Політика конфіденційності.