Головна » Ремонт » Коридор » Дизайн коридору в якому багато дверей

Дизайн коридору в якому багато дверей

Володарям квартир  — будь то велике або скромне за розмірами житло — часто доводиться вирішувати проблему незручного коридору, коли є багато дверей, а вільної площі стін практично немає. І тут же виникає питання, чи можна так оформити приміщення, щоб всі меблі розмістити красиво і стильно.


Зонування простору в приміщенні за допомогою перегородок

Якщо простір приміщення дозволяє, то ви можете виділити додаткову зону для шафи або вішалки за допомогою перегородки, і саме вона зможе розділити передпокій щось на зразок вхідної ділянки і невеликого коридору. Замінити настінну вішалку можна за допомогою невеликої шафи, де будуть зручно розташовані всі полички для взуття, вішали для одягу, а також полки для парасольок, сумок та інших речей, які потрібно зберігати в коридорі. Перевага даного варіанту полягає в тому, що він буде мати гарний вигляд у будь-якому стилі інтер’єру, як в класичному, так і в хай-теку.

Займаємося переплануванням

Якщо двері у вітальню і в кухню розташовані з одного боку прихожої і при цьому у них є загальна стіна, то тоді одну з дверей ви можете закрити. Тоді вхід може знаходиться зовсім в іншому приміщенні. В результаті площа кухні і вітальні буде з’єднана в одн загальний простір. При цьому передпокій отримае ще одну перегородку, на місці якої раніше знаходилися двері. На даній площині ви можете зробити шафу для верхнього одягу і взуття, що буде дуже зручно.

Гра з візуальними ефектами

Якщо у вас немає необхідності в тому, щоб зберігати в коридорі дуже велика кількість речей, то тоді можете використовувати самий мінімум меблів. Це може бути невелика полиця для взуття і стійка-вішалка для одягу. А якщо вам потрібно візуально розширити простір, то можете використовувати шафу-купе з дзеркальними дверима. В даному випадку при вході в коридор буде створюватися враження, що в цьому приміщенні знаходяться тільки дзеркала і зовсім немає дверей.

Для доповнення даного стилю ще можна використовувати натяжні дзеркальні стелі, різноманітні декоруючі світильники і багато іншого. При такому способі обробки, навіть найменше приміщення можна зробити візуально більшим, що дуже зручно, так і вартість такого ремонту не дуже велика.

Зробити свою квартиру комфортною і затишною нескладно, головне — підібрати правильний спосіб реалізації, який в даному випадку був би доречний.