Головна » Ремонт » Коридор » Інтер’єр довгого вузького коридору

Інтер’єр довгого вузького коридору

Через коридор доводиться постійно проходити і його дизайн вимагає такої ж уваги, як і інші приміщення. У гостей враження про відвідини квартири залишається по коридору і вітальні. Щоб у них залишалися приємні спогади, про коридор слід постійно дбати.


Підлога

Підлога в коридорі повиненна бути красививою і зносостійкою. Для цього добре підходить керамограніт. Він дуже надійний, дешевий, довговічний. Укласти його неважко без сторонньої допомоги. Розміри плитки слід вибрати в залежності від площі приміщення. Колір може бути світлим одного відтінку або з комбінацією різних відтінків на кожній плитці. За ним важче доглядати, але простір від світлої підлоги розширюється. На плитці можуть бути малюнки, які прикрасять коридор. У цьому приміщенні не завжди вдається помістити необхідну кількість елементів, що декорують. Якщо в будинку знаходяться сходи, то її щаблі з керамограніта будуть красиво поєднуватися з підлогою коридору.

Стіни

Стіни обробляються декоративною штукатуркою, штучним каменем або фактурними шпалерами. Камінь красиво виглядає, якщо використовувати його у вигляді фрагментів навколо дзеркала або вхідних дверей. Для вузького коридору його краще не застосовувати, оскільки він забере частину і без того невеликого простору. Візуальне збільшення обсягу прихожей створять світлі шпалери. Модними кольорами зараз є блакитний, пісочний, кавового або зеленуватого відтінків. Красиво виглядає комбінація кольорів.
Шпалери в вузькому коридорі слід застосовувати з вертикальними малюнками і лініями. Горизонтальні лінії будуть його ще більше подовжувати.
Фотошпалери також збільшують розміри простору, якщо правильно їх підібрати. Наприклад, красиво буде виглядати світла стеля. Якщо стеля світліше стін, то його висота візуально збільшується.

Меблі та аксесуари

Візуально розсуваються стіни при використанні дзеркал. Їх розташовують на бічних стінах. Під дзеркалами розташовуються невеликі полички для дрібних і необхідних речей, під якими розташовуються гачки для ключів, сумок і парасольок). Хорошим рішенням є вбудован вузька шафа-купе з висувними дзеркальними дверима. Її можна зробити на замовлення, під розміри приміщення або замінити вішалкою, яка також економить простір.

Освітлення

Вузький коридор повинен освітлюватися якомога більше. Для цього застосовуються вбудовані світильники на стелі і бра на стінах. Світлом зонируют певні ділянки коридору, виділяючи декоруючі деталі.