Головна » Ремонт » Ванна » Реставрація чавунних ванн
чавунна ванна

Реставрація чавунних ванн

Стару ванну, особливо якщо вона чавунна, міняти зовсім не обов’язково. Якщо на ній немає тріщин і відколів, ванну можна відреставрувати вона стане як нова. Реставрація чавунних ванн або відновлення емалі ефективний і недорогий спосіб оновити ванну. Він полягає в нанесенні на поверхню ванни спеціального полімеру або емалі, при цьому ти можеш вибрати будь-який колір від традиційного білого до чорного.


Реставрація чавунної ванни проводиться без її демонтажу або відключення від каналізації, а робота займає кілька годин. Після того як покриття висохне (від 48 до 72 годин), ви зможете приймати водні процедури в новій і сяючій ванні. Нове покриття служить декілька років. Дотримуючись правил експлуатації відреставрованих ванн, ви можете продовжити цей термін:

  • для чищення ванни не використовуй абразивні речовини і засоби, що містять хлор;
  • припускайся попадання в ванну окропу і розчинників;
  • тварин купай тільки на спеціальній підстилці, що- б не допустити подряпин;
  • не ставте в ванну металеві тази або миски.

Але якщо ви вирішите все-таки замінити ванну, врахуте, що чавунна ванна краще утримує тепло, зате акрилова коштує дешевше. До того ж її можна підібрати нестандартної форми або розміру, що дозволить оптимально розпорядитися  площею. Раціонально організувати простір ванної кімнати можна, встановивши замість ванни душову кабіну.