Головна » Стеля » Як правильно шпаклювати стелю

Як правильно шпаклювати стелю

Сьогодні ми розповімо про один з етапів ремонту — шпаклювання стелі, а точніше як правильно шпаклювати стелю, щоб досягти максимально рівній поверхні. Першим заходом, який має бути проведено в процесі проведення ремонту, є шпаклівка поверхні.Звичайно, якщо використовується обшивка гіпсокартоном, все набагато простіше. В іншому ж випадку господарям буває несолодко. Особливо це правильно, при необхідно привести в порядок беттонну стелю. Спочатку на цю поверхню повинна бути нанесена штукатурка. Щоб ефективно вирівняти поверхню, необхідно використовувати шар не менше ніж в 5 мм.

Вибір і приготування шпаклівки для шпаклювання стелі

Як тільки штукатурні роботи будуть виконані, можна переходити і до шпатлювання. Є дві форми випуску даного матеріалу. Але краще звертатися до використання не готовою шпаклівки, що продається в відрах, а тієї, що випускається у вигляді сухої суміші. Багато що залежить від того, в якому саме приміщенні планується використовувати матеріал. Якщо йдеться про зазвичай житловій кімнаті, досить шпаклівки з маркуванням KR. У вологих приміщеннях краще застосовувати матеріал, на якому є позначка LR. Принципових відмінностей в способах приготування даних складів не спостерігається. Достатньо всього лише заповнити суміш, висипати в будь-яку ємність, водою, а потім перемішати протягом декількох хвилин. До консистенції розчину потрібно ставитися дуже уважно. Головне, щоб вона не була занадто рідкою. Слід розмішати все грудочки, але при цьому не допустити такого стану шпаклівки, при якому вона стікала б зі шпателя. Тоді наносити її буде простіше всього.

Як правильно проводиться шпаклювання стелі

Щоб нанести матеріал, необхідно використовувати шпатель, що має довжину близько 60 см. На нього потрібно покласти невелику кількість шпаклівки при за допомогою маленького шпателя. Далі розчин просто розрівнюється по поверхні стіни так, щоб вийшов шар товщиною приблизно 2 мм. Кращий результат можна отримати в тому випадку, якщо тримати інструмент під кутом приблизно в 25 ° і починати від вікна. Так можна отримати найбільш ефектний естетичний результат. Дуже рідко вдається виправити всі нерівності відразу ж після нанесення першого шару. Зазвичай доводиться наносити другий. У будь-якому випадку кожен з них не може перевищувати 5 мм в товщину. Для висихання шпаклювання потрібно більше 12 годин. Після закінчення цього часу виконується обробка наждачним папером. Далі потрібно заґрунтувати поверхню. Після перевірки стелі на наявність дефектів і їх виправлення, при виявленні, можна переходити до подальшої обробки стелі. Адже від того як правильно зашпаклювали стелю, залежать подальші дії по обробці стелі.

x

Check Also

обробки стелі

Види обробки стелі

Якщо Ви задумали в своїй квартирі ремонт, то неодмінно зіткнетеся з питанням: як же декорувати ...