Головна » Стеля » Як зробити теплоізоляцію стелі в підвалі?
стеля в підвалі

Як зробити теплоізоляцію стелі в підвалі?

Утеплення підлоги — це дуже важлива процедура, адже саме через підлогу взимку йде велика кількість тепла з будинку. Для цього варто провести теплоізоляцію стелі в підвалі. Це дозволить раз і назавжди вирішити проблему холодних підлог у вашому домі.


Вибір матеріалу для теплоізоляції

Щоб утеплити стелю в підвалі якісно, ​​важливо вибрати хороший теплоізоляційний матеріал для цього. Для теплоізоляції можна застосувати пластини з скловати товщиною до 12 сантиметрів. Щоб вибрати відповідну товщину цих пластин, важливо вимірювати висоту вікон в підвалі.

Технологія виконання робіт

На самому початку стелю потрібно очистити від бруду і видалити всі нерівності. Поверхня стелі повинна бути твердою, сухою і рівною. Для кріплення пластин використовується спеціальний клей на цементній основі. Цей клей потрібно розвести водою, при цьому необхідно дотримуватися інструкції від виробника цього клею. Склад клею важливо довести до потрібної консистенції.
Коли клей буде готовий, можна починати роботу. За допомогою зубчастого шпателя його наносять на задню стінку пластини. При цьому важливо стежити, щоб клей не потрапляв на бічні сторони пластин. Якщо це сталося, клей потрібно відразу ж видалити. Далі потрібно якомога швидше почати роботу, інакше клей почне підсихати, а це суттєво знизить його властивості.

Як проводиться власне монтаж утеплювальних пластин на стелі?

Перший ряд пластин лягає по заздалегідь нанесеною розміткою на стелі. При цьому пластини потрібно добре притиснути до поверхні. Наступний ряд лягає встик до першого так, щоб половина пластини виступала. Пластина щільно притискається за допомогою очищеної терки. Так як стіни будинків часто не рівні, то виступаючі ділянки потрібно буде додатково обробити. Для цього до краю стелі прикладається пластина і розкреслюеться. Далі від пластини відрізаються надлишки ножем.
Вже готову теплоізоляцію стелі можна покрити мінеральної штукатуркою, яку після можна пофарбувати. Хоча в продажу можна відшукати вже пофарбовані пластини для теплоізоляції. Вони хоч і дорожче, але це дозволить заощадити свої сили і час.
Таким чином, зробити теплоізоляцію в підвальній стелі не так вже й складно, навіть своїми силами це цілком можна зробити. Наведені в цій статті рекомендації допоможуть вам не допускати типових помилок в теплоізоляції стелі підвалу.

x

Check Also

обробки стелі

Види обробки стелі

Якщо Ви задумали в своїй квартирі ремонт, то неодмінно зіткнетеся з питанням: як же декорувати ...