Головна » Стіни » Бісерні шпалери особливості поклейки

Бісерні шпалери особливості поклейки

На вітчизняному ринку бісерні шпалери з’явилися відносно недавно. Вони використовуються при оформленні самих різних поверхонь: стін і стель, фасадів меблів, дверей, декоративний арок і колон. У нашій країні цю цікаве покриття проводиться під брендом Brilliance Dew.


Спосіб виготовлення даного матеріалу гранично простий. В якості основи для бісерних шпалер використовується або папір, або флізелін. На неї наклеюються скляні кульки бісеру. Їх діаметр знаходиться в діапазоні 1-4 мм. Обмежень на використання бісерних шпалер немає, оскільки вони створюються з виключно натуральних матеріалів.

Бісерні шпалери можуть бути виконані в самих різних кольорах. Крім того, цей матеріал в деяких випадках має оригінальний флористичний малюнок. Бісерні шпалери використовуються для покриття всієї площі стіни або тільки її частини. Проблем з поєднанням цього покриття з іншими оздоблювальними матеріалами зазвичай не виникає.

Насправді, в ідеї проводити обробку поверхні за допомогою бісеру нічого нового немає. Ще в XVIII в. маєтки знатних людей і палацові кімнати прикрашали цим матеріалом. З них викладали панно, ними прикрашали предмети. Найбільша затребуваність бісеру для прикраси приміщення був характерна для початку XIX в. У той період стіни покривали  вишивками з бісеру.

Особливість бісерних шпалер полягає в тому, що вони дуже довго не зношуються. При цьому їм не страшний пожежа. На сонці цей матеріал не вигорає. За рахунок унікальної світловідбиваючої здатності дане покриття в різний час доби переливається по-різному. Тому можна отримати дуже цікавий візуальний ефект.

Як наносити бісерні шпалери

Рулони бісерних шпалер можуть мати різні розміри. Їх довжина зазвичай становить 2,74 м. Ширина ж коливається від 80 см до 140 см. Вартість одного рулону становить до 800 грн. Поклейка даного матеріалу мало чим відрізняється від нанесення на стіни будь-яких інших важких шпалер.

Перед тим як приступати до наклеювання, бісерні шпалери потрібно витримати добу в розгорнутому стані. Розрізати їх можна звичайним канцелярським ножем. На зворотну сторону наноситься клей і залишається на 10 хв. Клеєм потрібно покривати ще й стіну.

Після нанесення шпалер на стіну необхідно видалити всі бульбашки повітря за допомогою гумового валика. Наступне полотно наклеюється встик. Особливо ретельно потрібно обробляти клеєм кромки шпалер. Тоді результат роботи буде якісним.

x

Check Also

як вирівняти кути стін

Як вирівняти кути стін

Ремонт здається трудомістким і витратним процесом. Але якщо врахувати поради фахівців і частину робіт виконати ...

Настінний розпис в інтер’єрі

Думки щодо застосування настінного розпису в дизайні інтер’єру розходяться — хтось її любить, а хтось ...

Венеціанська шпаклівка — декоративне оздоблення стін

Венеціанська шпаклівка є різновидом декоративної штукатурки. Цей матеріал виготовляється з акрилу, мармурової, гранітної або кварцовою ...

Гнучкий камінь в інтер’єрі приміщень

Призначення декоративного оформлення стін полягає в тому, щоб додати інтер’єру максимально презентабельний вигляд. Особливо хорошого ...

Як клеїти шпалери лінкрусту самостійно

Як клеїти шпалери лінкрусту? Поклейка лінкрусту не доставляє якихось серйозних проблем, тому її може провести ...

Лінкрусту шпалери в інтер’єрі вашого будинку

Лінкрусту шпалери — називають оздоблювальний матеріал, що мають гладку або фактурну поверхню. Вони виконаний на ...