Головна » Стіни » Як заробити тріщини в стіні?

Як заробити тріщини в стіні?

Широко використовуваним видом обробки стін є штукатурка. За допомогою штукатурних робіт обробляються як внутрішні, так і зовнішні стіни. Популярним матеріалом, для штукатурення стін, залишається цементно — піщаний розчин. Хоча, останнім часом, для внутрішньої обробки, часто використовується гіпсова штукатурка. Штукатурка — це основа для фінішної обробки стін. Тому так важливо вміти заробити тріщини на стінах.


Ремонт штукатурки на стінах своїми руками не складний і доступний кожному. Незалежно від штукатурного матеріалу, існують загальні підходи в підготовці до ремонту штукатурки стін. У разі виявлення тріщин, важливо простукати всю стіну, на якій вони знайдені. Простукування проводиться ручкою молотка або іншого інструмента. Якщо, при простукуванні, чується глухий звук, штукатурку, в тому місці, необхідно повністю видалити. Всі ділянки, що видають аналогічні звуки, видаляються зі стіни, за допомогою молотка.

Ремонт гіпсової штукатурки стін

Коли стіна, на якій виявлено тріщини, перевірена, переходять до самого процесу ремонту штукатурки стіни. Щоб провести ремонт стіни своїми руками, необхідні інструменти і матеріали:

· Шпателя (більший і менший);

· Дриль із міксером;

· Сітка — серпянка;

· Наждачний папір;

· Ємність для замішування;

· Грунтовка глибокого проникнення;

· Суха гіпсова суміш.

Шпателем розширюються тріщина, їх краї робляться плавними, щоб, зіткнення старого матеріалу з новим, мало ширшу площину. Стіна очищається від залишків старого гіпсу. Потрібно обробити стіну грунтовкою, для гарної зчіпки гіпсу і стіни.

Розчинений гіпс наноситься на очищену поверхню стіни. Наносити потрібно твердими, сильними, вдавлюючими рухами, щоб гіпс щільніше стикався зі стіною.

Дуже важливим моментом в процесі ремонту гіпсової штукатурки на стінах своїми руками, є установка сітки — серпянки. Вона встановлюється на стики старого і нового гіпсу. Її призначення — армування стикувальних місць. Серпянка запобігає появі тріщин. Накладається вона на тріщину з таким розрахунком, щоб серпянка була покрита шаром гіпсу. Не дуже глибоко, але і не з самого верху.

Далі, широким шпателем, вирівнюється вся поверхня стіни, де проводився ремонт штукатурки. Цим вирівнюється площину ремонтованої стіни. Надлишок гіпсу на стіні, знімається шпателем. Коли, нанесений гіпс висохне, шви затираються наждачним папером.

Ремонт цементно — піщаної штукатурки на стінах

Зовнішні та внутрішні стіни будівлі ремонтуються однаково. Для цього ремонту стін своїми руками, необхідно придбати такі матеріали та інструменти:

· Пісок, цемент;

· Мастерок, молоток, пінопласт терка;

· Бетономешалка, якщо площа ремонту значна;

· Ємність для замішування розчину;

· Металева армована сітка;

· Правило або рівна дерев’яна рейка.

Очищену ремонтованих поверхню, змочують водою. Ні в якому разі, перед нанесенням цементної штукатурки, стіну не грунтувати. Тільки змочування водою.

Цементно — піщаний розчин робиться аналогічним тому, який використовувався при початковій штукатурці стіни. Ремонт штукатурки стіни своїми руками справа відповідальна. Недотримання правильної пропорції розчину, веде до нової руйнації стіни. Якщо багато цементу, то новий розчин, буде руйнувати старий. Коли дається менше норми цементу — розчин, на стіні, довго не протримається.

На очищену і добре змочену стіну, кельмою, викидається підготовлений розчин. Бажано, викидати розчин з силою, але так, щоб він залишався на стіні. Чіткими, різкими рухами пензля руки, за допомогою кельми, розчином закидають все тріщини, щілини та інші ділянки ремонтованої стіни. Викидати кельмою розчин, під час проведення ремонту штукатурки стіни своїми руками, не важко навчитися. Надлишки розчину стягуються рейкою або правилом.

Коли матеріал стіни відштовхує цементний розчин, використовують спеціальну армовану металеву сітку для штукатурних робіт. До стіни її закріплюють за допомогою дюбелів або, використовуючи цвяхи.

Останнім етапом ремонту штукатурки стін своїми руками є етап затирки. Затирається цементна штукатурка на інший день за допомогою пінопласту терки.

Ремонтуючи штукатурку на стінах самостійно, набувається хороший досвід, який, згодом, можна використовувати в своєму житті.

x

Check Also

Настінний розпис в інтер’єрі

Думки щодо застосування настінного розпису в дизайні інтер’єру розходяться — хтось її любить, а хтось ...

Венеціанська шпаклівка — декоративне оздоблення стін

Венеціанська шпаклівка є різновидом декоративної штукатурки. Цей матеріал виготовляється з акрилу, мармурової, гранітної або кварцовою ...

Гнучкий камінь в інтер’єрі приміщень

Призначення декоративного оформлення стін полягає в тому, щоб додати інтер’єру максимально презентабельний вигляд. Особливо хорошого ...

Як клеїти шпалери лінкрусту самостійно

Як клеїти шпалери лінкрусту? Поклейка лінкрусту не доставляє якихось серйозних проблем, тому її може провести ...

Лінкрусту шпалери в інтер’єрі вашого будинку

Лінкрусту шпалери — називають оздоблювальний матеріал, що мають гладку або фактурну поверхню. Вони виконаний на ...

Бісерні шпалери особливості поклейки

На вітчизняному ринку бісерні шпалери з’явилися відносно недавно. Вони використовуються при оформленні самих різних поверхонь: ...